شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سایت تکسان به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

1. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت تکسان برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2. اطلاعات موجود در سایت تکسان از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت تکسان در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت تکسان مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نخواهد داشت و به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد نمود.

3. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابلیت پیگیری و تحویل ندارد.

4. تکسان برای پیشرفت و تامین هزینه های جاری سایت، از نمایش آگهی های تبلیغاتی استفاده می نماید که چگونگی و حدود آن توسط تکسان تعیین خواهد شد. 

5. شما به سایت تکسان اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت تکسان می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت تکسان به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستید. 

6. سایت تکسان ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل تکسان نیستند و سایت تکسان هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت تکسان این لینک ها را برای سهولت شما فراهم نموده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات سایت تکسان لینک می شوند توسط افرادی خارج از تکسان اداره می شوند، لذا سایت تکسان نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت تکسان باشد، خود بر عهده خواهید داشت.

7. وب سایت تکسان هیچ گونه مسوولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های غیرفعال نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت تکسان تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. 

8. سایت تکسان اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. این وب سایت اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند و تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت تکسان یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

9. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت تکسان خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

10. سایت تکسان ممکن است دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیامهایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد. 

11. وب سایت تکسان الزامی به کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود وب سایت تکسان این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هر گونه ورودی نامناسب را حذف نماید.

12. ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت تکسان هر از گاهی بر روز خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه، منعکس کننده آخرین زمان بروز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود، از طریق اخبار سایت شما را مطلع می نماییم.

13. © کلیه محتویات سایت تکسان شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت تکسان می باشد.